Opravy a prodej dechových hudebních nástroju Opravy a prodej dechových hudebních nástroju Opravy a prodej dechových hudebních nástrojů
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Reference

Reference a zkušenosti našich zákazníků

Jan Červený 

Dobrý večer, dříve jsem se k napsání pár řádků nedostal, tak alespoň nyní. Chtěl bych ještě jednou poděkovat za generální opravu lesního rohu a i malou prohlídku Vaší dílny. Jsem opravdu moc spokojen. Odvádíte velice dobrou práci...Této práce si cením. Ještě jednou díky, mějte se hezky a ať se Vám daří. Pokud bych zase někdy něco potřeboval, rád se na Vás obrátím.

S pozdravem Jan Červený, Klatovy


Václav Janouch

Václav Janouch s opravenou baskřídlovkouDobrý den pane Němečku, ještě jednou velmi děkuji za opravu nástroje baskřídlovky, kterou jsem si v sobotu vyzvedl. Hraje o mnoho lépe a i zvukově je lepší. Jsem opravdu velmi spokojen za profesionální opravu a vstřícné jednání. V budoucnu se vždy rád na Vás obrátím. Zároveň přeji také hezké nadcházející svátky.

Zdraví  Václav Janouch


ZUŠ Josefa Klička Klatovy

zuš Klatovy"S firmou pana Němečka spolupracujeme od roku 2009 na opravách tenorů, trumpet, tub a dalších dechových nástrojů pro naši ZUŠ. Opravy byly vždy provedeny s velkou precizností, k naším maximální spokojenosti. V případě, že jsme chtěli nástroj nový, tak nám s výběrem bezodkladně poradil a nástroj nám dodal. S jeho prací jsme velmi spokojeni a rozhodně služeb jeho firmy budeme využívat i nadále. Vřele doporučuji."

Josef Babka - pedagog ZUŠ Josefa Klička Klatovy


ZUŠ Litvínov

ZUŠ Litvínov

Základní umělecká škola Litvínov má dlouholetou vynikající zkušenost při částečných, ale i generálních opravách žesťových i dřevěných hudebních nástrojů s firmou pana Petra Němečka. Staré žestě jsou po GO, jako nové. Spokojeni jsme byli při opravě tub (F,B), lesních rohů, trumpet, pozounů. Jelikož jsem klarinetista, velice oceňuji servis klarinet, saxofon. Naše škola měla postupně od roku 1995 u pana Němečka i hoboje, fagot, příčné flétny a vše v perfektním provedení za příznivé ceny.

Bc. Jaroslav Sochor - ředitel ZUŠ Litvínov


Konzervatoř v Teplicích

Konzervatoř v TeplicíchS panem Němečkem a jeho firmou spolupracuji již přes 15 let. Oceňuji vysokou profesionalitu a ochotu při řešení všech mých složitých požadavků při opravě či úpravě mých nástrojů. Vše ochotně a v přátelském duchu řeší a musím ocenit kvalitu provedených oprav a úprav. Skutečně nástroje vypadají, jako kdyby zrovna vyšly z výroby. Ve svém následujícím profesionálním hudebním životě budu naprosto důvěřovat jeho dovednostem. Děkuji za tuto možnost opět používat již někdy ztracené nástroje.

Mgr. Jakub Hejk - hudebník - pedagog Konzervatoře v Teplicích


ZUŠ Hranice (na Moravě)

zuš hraniceUž 15 let spolupracuji s panem Petrem Němečkem. Několik posledních let se zamýšlím nad tím, co je to ŘEMESLO !? Zažil jsem dobu, kdy řemeslník přemýšlel nad tím, co a v jaké kvalitě „ PRÁCI „ udělá. P. Němeček je jeden z mála příkladů, kdy si troufám říct, že je ten o kterém mluvím – ŘEMESLNÍK.

Mojmír Chuda - ředitel ZUŠ Hranice