Opravy a prodej dechových hudebních nástroju Opravy a prodej dechových hudebních nástroju Opravy a prodej dechových hudebních nástrojů Facebook Google+
Drobečková navigace

Úvodní stránka > O nás

O nás

Jsme malou rodinnou firmou z Kraslic. Každý z členů našeho týmu je individualita, ale dohromady tvoříme kompaktní tým, který dokáže nabídnout komplexní péči každému muzikantovi hrajícímu na dechový nástroj.

 

Mozek naší rodinné firmy tvoří Petr Němeček starší, který v roce 1981 úspěšně absolvoval obor "Mechanik hudebních dechových nástrojů" na dnes již neexistující Střední odborné škole v Kraslicích. Od té doby se této činnosti nepřetržitě věnuje. Více než 30 letou praxi v oboru oprav dechových nástrojů získal mimo jiné v předních světových společnostech u nás i v zahraničí - Amati Denak, Meinl, Julius Keilwerth. 1. 1. roku 1997 zahájil svou vlastní podnikatelskou činnost. 

 

Pomocnou rukou je pak syn, Petr Němeček mladší, který pomáhá s výrobou a úpravami webových stránek, marketingem a technickým chodem. Jeho denním chlebem je pak práce konzultanta internetového marketingu.

 

Srdcem celé firmy je pak manželka Eva Němečková, která se stará o účetnictví a spravuje celou agendu firmy.


Kam dále?