Opravy a prodej dechových hudebních nástroju Opravy a prodej dechových hudebních nástroju Opravy a prodej dechových hudebních nástrojů
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Partneři

Partneři našeho webu

Hudebni-obchod.cz - hudební nástroje

Internetový obchod nabízí hudební nástroje od více jak sta výrobců z celého světa. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, který má možnost si vybrat z širokého spektra hudebních nástrojů. Nabízíme klavíry, kytary, klávesy, bicí, dechové nástroje atp. Velké skladové zásoby, rychlé dodání. 

E-audio.cz – Zvuková technika, světla a hudební nástroje

Jsme specializovaný e-shop věnovaný audiotechnice, světelné technice a hudebním nástrojům pro začátečníky i profesionály. Co v našem shopu najdete? Jsou to zesilovače, mixážní pulty, gramofony a další vybavení pro DJ‘s.

Kvalitní hudební nástroje jedině od specialisty. CMI Melodia a.s. - specialista na hudební nástroje, v jejímž sortimentu jsou zahrnuty instrumenty od více než sta výrobců z celého světa. Mezi špičkové nástroje patří např. klávesy značky Yamaha, ale i jiné hudební nástroje, které si mohou pořídit začátečníci i profesionálové. Za zmínku stojí i rozsáhlý sortiment různých typů kytar.

Nechte si vyrobit bazén

Pokud hledáte spolehlivého výrobce bazénů, který nejen bazény vyrábí, ale také zprovozní, doporučujeme firmu Rentmil z Plzně. Součástí dodávky může být také bazénové zastřešení a veškeré bazénové příslušenství.